Can Bozok Kimdir Biyografisi

No.1 Can Bozok Kimdir?

No.1 adıyla tanımış olduğumuz, Rap Müzik piyasasının sempatik erkek şarkıcılarından biri olan ve Milyonlarca kişi tarafından şarkıları dinlenen Can Bozok kimdir? cevabı ve daha birçok bilgi bu makalemizde.

Can Bozok Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Can Bozok, 19.05.1988 tarihinde Denizli’de hayata gözlerini açmıştır.Aslende Denizlili olan şarkıcı, anne tarafından Aydınlıdır.Okul hayatını hiç sevmemiş olan şarkıcı bu nedenle eğitim hayatı boyunca sorunlu dönemler geçirmiştir.Okula Gazi İlköğretim okulunda başlamış sonra bu okuldan uzaklaştırılmıştır.Lise zamanlarıda tıpkı ilkokul gibi zor ve problemli geçmiş lisedeyken de okuldan atılmış ve en sonunda okulu bırakmıştır.

Okuldan atılmasıyla beraber babasının isteğiyle birlikte Matbaacılık yapmaya başlamış olan şarkıcı, 1,5 yıl kadar burada çalışmış ardından babasının okul mu? yoksa iş mi? sorusu üzerine okulu tercih etmiş fakat yine okulu sevmemiş bu nedenle okulu tamamen kafasından silerek müzik ile ilgilenmeye başlamıştır.

Bir zaman sonra sahneye çıkmaya başlamış olan [saritext]Can Bozok[/saritext], arkasından Askere gitmiş ve Askere gittikten sonra yavaş yavaş rap müzik piyasısında kendine yer edinmiştir.

visum china
visum china

No.1 ismi ile müzik alanında bulunan isim “Hiç Işık Yok” isimli Çukur dizisinde çalmış parçayla daha fazla dinlenen kişi olmuştur.Kimdirkim com Bu şarkı dışında en fazla dinlenen şarkıları ise; Bu Benim Hayatım, Tekel Mavisi ve Dünya Gül bana şarkılarıdır.

Yaklaşık 3-4 yıldır İstanbul’da yaşayan isim, şarkı çalışmaları nedeniyle sık sık Denizli’ye geliyor.İstanbul’un çok zahmetli bir Şehir olduğunu söyleyen şarkıcı, Denizli’yi ise çok seviyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir