Selin Köseoğlu Kimdir?

Selin Köseoğlu Kimdir?

Siyah Beyaz Aşk dizisinde ortaya koymuş olduğu oyunculuğu ile dizide ön plana çıkan oyunculardan biri olmuş ve oyunculuğunu halen ara vermeden devam ettiren güzel oyuncu Selin Köseoğlu kimdir? özgeçmişi ve daha çok sayıda detay sizlerle.

Selin Köseoğlu Kimdir? Hayatı

Selin Köseoğlu, 1991 tarihinde doğmuş olan Hataylı bir oyuncudur.1.62 metre boyunda, 49 kilo ve kahverengi gözlüdür.Eğitimine Hatay’da başlamış olan güzel isim, ilkokuldan lise bitimine kadar olan süreci bu ilde okumuş ardından Ankara’ya giderek Hacettepe Üniversitesinin Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümü’nden mezun olmuştur.

Üniversite okuduğu yıllarda 2 sene süresince İspanyolca dersi aldı.Bir süre kadar Fransa’ya gitti ve çeşitli okul çalışmaları içerisinde bulundu.Fransa’da düzenlenen Öykü yarışmasına katıldı ve yazmış olduğu öykü ile birlikte ikinci oldu.Halen arada bir öykü yazmayı sürdüren isim “Gittiler” isimli filmle oyunculuğa başladı.Bu filmin arkasından “Adı İnsan” filminde rol alan oyuncu, 2016’da “Unutma Beni” dizisinde oynadı.

2017 yılında “Fi” dizisinde bulunan oyuncu, 2018 tarihinde “Siyah Beyaz Aşk” adlı yapımda Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol ile beraber yer almıştır.Bu dizide Jülide karakteri ile izlediğimiz isim rolü ve güzelliğiyle diziyi izleyenlerin dikkatini çekmiştir.

Oyunculuk alanı dışında Modern Dans ve Spor ile de ilgilenen güzel isim, hobi olarak ise Gitar çalmayı, şarkı söylemeyi ve basketbol oynamayı seviyor.

Selin Köseoğlu Rol Aldığı Diziler ve Filmler Nedir?

2018 – Siyah Beyaz Ask
2016 – Unutma Benı
2015 – Adı İnsan (Film)
2014 – Gittiler (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın