Tiktok fenomeni Gilmher Croes kimdir, nereli, Gilmher Croes kaç yaşında, Gilmher Croes boyu, kilosu kaç, Gilmher Croes evli mi

Gilmher Croes Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Survivor yarışmacısı Berna Keklikler’in sevgilisi olan Gilmher Croes hakkında detaylar çok merak edilmektedir. Gilmher Croes hayatını, biyografisini derledik. Tiktok fenomeni Gilmher Croes kimdir, nereli, Gilmher Croes kaç yaşında, Gilmher Croes boyu, kilosu kaç, Gilmher Croes evli mi, Gilmher Croes’in sevgilisi kim, Berna Keklikler ile sevgili mi? gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. İşte Gilmher Croes hakkında detaylar.

Gilmher Croes Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gilmher Croes 7 Temmuz 1993 tarihinde Karayip Denizi’nin güneyinde bulunan Aruba’da dünyaya gelmiştir. Aruba’nın başkenti Oranjestad’da büyüdü ve Aruba Üniversitesi’ne girdi. Roxanne adında bir kız kardeşi vardır. Ayrıca kardeşi Jayden ile birlikte CroesBros YouTube kanalını yönetmektedir.

Model olarak çalıştı ve Facebook’ta komedi skeç videoları yaptı. Aynı zamanda 2015 yılında Aruba Kısa Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan bir aktördür. Aruba’nın 2015’in Sosyal Medya Yıldızı seçilmiştir. Fenomenin Tiktok hesabında 30 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

https://www.tiktok.com/@gilmhercroes/video/7036296144028273926?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Gilmher Croes Boyu Kaç?

Gilmher Croes 1.80 boyundadır.

Gilmher Croes Kaç Kilo?

Gilmher Croes 72 kilodur.

Gilmher Croes Evli mi?

Gilmher Croes bekardır.

Gilmher Croes Sevgilisi Kim?

Gilmher Croes Survivor yarışmacılarından Berna Keklikler ile ilişkisi vardır.

Gilmher Croes Hangi Burç?

Gilmher Croes Yengeç burcudur.

Gilmher Croes Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/gilmhercroes

tiktok.com/@gilmhercroes

youtube/Gilmher Croes

Gilmher Croes hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir