Gülin İyigün Kimdir Hayatı Biyografisi

Gülin İyigün Kimdir?

Daha çok reklamlarda izlemiş olduğumuz ve yavaş yavaş dizilerde de yer almaya başlayarak kendisini sosyal medyada takip eden takipçilerini sevindiren güzel oyuncu Gülin İyigün kimdir? hakkında bilgileri derlemiş olduğumuz yazımızda oyuncuya ait özgeçmişi okuyabilirsiniz.

Gülin İyigün Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Gülin İyigün 18.02.1983 yılında hayata gözlerini İstanbul’da açmış bir isimdir.Güzel bir eğitim günlerinin ardından oyunculuk ile tanışmış ve Üniversite zamanlarından itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1.68 cm olan oyuncu bir çok dizi ile reklamda yer almıştır.

Güzel oyuncu, oyunculuğa başlamış olduğu ilk senelerde Kamu Spotu reklamlarında yer almış ve ardından ise tanınmış çok sayıda firmanın reklam filmlerinde oynamıştır.İlk olarak Activex reklamı ile gözüken oyuncu ardından sırasıyla Derby reklamı, Namet reklamı, Vakıfbank reklamı, Petrol Ofisi ve Pril gibi bir çok reklamda bulunmuştur.

2011 senesinde dizilerde oynamaya başlamış olan isim 2011 senesinde Tek Başımıza adındaki dizde oynamıştır.Bu diziden sonra ise Seksenler dizisinin kadrosuna girmeyi başaran oyuncu bu diziden sonra ise Analı Oğullu isimli dizide oynamış ama dizi fazla sürmediği için final yapmıştır.

2014 senesinde Rumuz Cavidan adındaki dizide rol alan oyuncu Gülin İyigün en son olarak ise Çocuklar Duymasın dizisine dahil olmuştur.Çocuklar duymasın Tutku karakterini ünlü oyuncu canlandırmaktadır.

Dizi dışında yoga ile de ilgilenen oyuncu uzun süren yoga eğitimleri sonucunda yoga dersleride vermektedir.

Gülin İyigün Oynadığı Diziler Nelerdir?

2011 – Tek Başımıza
2012 – Galip Derviş
2012 – Seksenler
2014 – Rumuz Cavidan
2017 – Çocuklar Duymasın

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.