Zehra Yılmaz Kimdir Hayatı Biyografisi

Zehra Yılmaz Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Katılmış olduğu yarışmanın ardından tanınmış ve ardından ise oyunculuk konusunda gelen teklifleri değerlendirip oyunculuk yapmaya başlamış güzel bir kişi olan Zehra Yılmaz kimdir? ünlü ismin bu biyografisi ile onu daha yakından tanıyabilirsiniz.Hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Zehra Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyunculuk yapmakta olan ünlü isim Zehra Yılmaz, 25.06.1994 senesinde hayata gözlerini açmış bir kişidir.Çocukluk dönemini gayet güzel bir şekilde geçirmiş olan isim her zaman ailesinden almış olduğu destekle beraber ilerlemiştir.Ailesininde vermiş olduğu destek ile okul hayatınla beraber oyunculuk eğitimleride almış ve kendini çok kısa bir zaman dilimi içerisinde hazır hale getirmiştir.Boyu 1,68 cm olan oyuncu dış görünüşünlede dikkat çekmektedir.

İlk olarak Bugün Ne Giysem? isimli yarışma programına katılmış ve bu program vasıtasıyla kendini tanıtma şansı bulmuştur.Programda ilk olarak güzelliği dikkat çekmiş ve programda ismi oldukça fazla konuşulmuş isimlerden biri olmuştur.

visum china
visum china

Bu yarışma bitmesinden sonra çeşitli dizilerden kendisine teklifler gelmiş ve ilk olarak Arka Sokaklar dizisinde rol almaya başlamıştır.Dizide 11. sezonda yer alan oyuncu ardından ise Bodrum Masalı dizisinle iyi bir dizi oyunculuğu gerçekleştirmiştir.

En son olarak ise Cennet’in Gözyaşları dizisinde görmüş olduğumuz oyuncu daha henüz kariyerinin çok başında olmasına rağmen daha bir çok projede yer alacağa benziyor.Bakalım yeni projeleri neler olacak?

Zehra Yılmaz Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – Arka Sokaklar
2016 – Bodrum Masalı
2017 – Cennet’in Gözyaşları

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.