Hasret Kaya kimdir, nereli, Hasret Kaya'nın hayatı, biyografisi, Hasret Kaya kaç yaşında?

Hasret Kaya Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global’de muhabir olarak çalışan Hasret Kaya kimdir, nereli, Hasret Kaya’nın hayatı, biyografisi, Hasret Kaya kaç yaşında? İşte Hasret Kaya hakkında detaylar.

Hasret Kaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hasret Kaya 1993 yılında, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şair Abay Konanbay Lisesi’nde okudu. Üniversite eğitimine Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde başladı, Atatürk Üniversitesi’nde devam etti. İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümündeki eğitim süresince üniversitenin televizyonunda çeşitli görevler üstlendi. Aynı zamanda radyo da çalıştı.

Hasret Kaya 2015 yılında CINE5 televizyonunda staj yaptı. Mesleğe Ankara’da muhabir olarak başladı. Başkent İletişim Akademisi’nde diksiyon ve spikerlik eğitimi aldı. Ulusal Kanal’da hem muhabirlik hem program sunuculuğu yaptı. Hasret Kaya 2019 yılının Ocak ayından bu yana Haber Global’de muhabir olarak görevine devam etmektedir.

Hasret Kaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir