Haber Global muhabiri Neslihan Can kimdir, nereli, Neslihan Can'ın hayatı, biyografisi, Neslihan Can kaç yaşında, Neslihan Can evli mi, eşi kim?

Neslihan Can Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global muhabiri Neslihan Can kimdir, nereli, Neslihan Can’ın hayatı, biyografisi, Neslihan Can kaç yaşında, Neslihan Can evli mi, eşi kim? İşte Neslihan Can hakkında detaylar.

Neslihan Can Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Neslihan Can 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduğu üniversitede yine kendi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Neslihan Can çalışma hayatına üniversite eğitiminin henüz ilk yılında, Anadolu Ajansı’nda Stajyer Foto Muhabiri olarak başladı. Mezun olmasının ardından, Habertürk Gazetesi’ne geçti. Burada 2015-2018 yılları arasında Sağlık Muhabiri olarak görev yaptı, Ankara ekinde yer alan sağlık sayfasını hazırladı.

2018 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından en başarılı “Yerel Sağlık Editörü” seçildi. 2018 yılının Mart ayında Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nde göreve başladı. Muhabir olarak başladığı kurumda, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini üstlendi.

Neslihan Can 2020 yılında TVNET televizyonunda, 2 yıl boyunca parlamento muhabiri olarak görev yaptı, birçok özel haber ve röportaja imza attı. 2022 yılının Kasım ayından itibaren Haber Global’de Ankara Muhabiri olarak görev yapıyor.

Neslihan Can (Öksüz), 2021 yılında  Mahmut Öksüz ile evlendi.

Neslihan Can hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir