Hüseyin Baş kimdir, nereli, Hüseyin Baş kaç yaşında, Hüseyin Baş hangi partiden?

Hüseyin Baş Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş kimdir, nereli, Hüseyin Baş kaç yaşında, Hüseyin Baş hangi partiden? İşte Hüseyin Baş hakkında detaylar.

Hüseyin Baş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş 25 Nisan 1991 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaokulu Trabzon’da, lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Hüseyin Baş 2014 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hüseyin Baş evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Hüseyin Baş siyasi hayatına Bağımsız Türkiye Partisi’nin gençlik kollarında başladı. Hüseyin Baş daha sonra İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, MYK üyeliği, Genel Başkan Yardımcılığı yaptı. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü yıllarda 2015 Genel Seçimlerinde 2019 Mahalli İdareler Seçimlerindeki seçim kampanyalarını yönetti.

Hüseyin Baş’ın babası Haydar Baş 14 Nisan 2020 tarihinde vefat etmiştir. Babasının vefatından sonra 18 Ekim 2020 tarihinde yapılan 5. Olağanüstü Büyük Kongre’de 1100 delegenin oyuyla Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı seçildi.

Hüseyin Baş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.