Ida Lundgren Kimdir, Biyografi, Yaşı, Boyu

Ida Lundgren Biyografisi: Genel olarak Ida Lundgren olarak bilinen Ida Sigrid Lundgren, Stockholm, İsveç’te doğan İsveçli Kadın Oyuncu ve Modeldir.

Ida’nın çocukluğuna gelince, ihtiyaçların çoğunu karşılayan ailesiyle oldukça iyi vakit geçirdi. Ida, Dolph Lundgren ve Anette Qviberg’in kızıdır. Dolph, İsveç’ten gelen Hollywood’un popüler aktörlerinden biridir. Ancak annesi Anette, eski bir moda stilisti ve mücevher tasarımcısıdır.

Doğum tarihi

29 Nisan 1996

visum china
visum china

Doğum Yeri

Stockholm, İsveç

Meslek

Model, Oyuncu

Kariyer

  • İda’dan bahsetmişken, şimdiye kadar birkaç filmde rol almış böyle bir aktris. İlk filmi 2009 yılında babasıyla birlikte Command Performance’dı. Bundan sonra, 2010’da Erik Ochs Macon tarafından yapılan Gumball 3000 adlı TV dizisinde rol aldı.

 

  • 2021’de vizyona girecek olan Castle Falls adlı bir filmde de görüleceğinden bahsetmiyorum bile. Ayrıca, bu 24 yaşındaki yıldız Andy Serkis, Kevin Wayne ve tabii ki babası Dolph ile birlikte oynayacak.

 

  • TREND, Wilhelmina ve MIKAS, bu sarışın bombayı temsil eden manken ajansları arasında. Unutmamak gerekir ki, bugüne kadar birçok markanın ve ürünün tanıtımını da yapmıştır.

 

  • Bunun da ötesinde, Lundgren aynı zamanda bugüne kadar yaklaşık 167 bin takipçisi olan bir Instagram yıldızı. Bu esmer, özçekimlerinden, mankenlik çekimlerinden, seyahat gereçlerinden ve ailesiyle fotoğraflarından oluşan harika gönderilerini yüklüyor.

 

  • Üstelik bu diva, Instagram’ın çıplaklık ilkesini göz ardı ederek yarı çıplak ve çıplak yüklemekten de çekinmiyor. İda şu ana kadar 469 paylaşım yaptı ve 748 kişiyi takip ediyor. Ayrıca bu sayfa üzerinden birçok ürün ve markanın tanıtımını yapmaktadır.

 

Ida Lundgren’in Boyu, Kilosu

Boy uzunluğu

177 cm

Kilosu

55 Kg

Göz rengi

Mavi

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir