Nabha Natesh Kimdir, Biyografi, Yaşı, Boyu

Nabha Natesh Biyografi: Nabha Natesh, Telugu ve Kannada filmlerinde çalışan bir Hintli Kadın Oyuncu. 11 Aralık 1995’te Karnataka, Sringeri’de doğdu.

Karnataka, Udupi’deki NMAM Teknoloji Enstitüsü’nden Mühendislik derecesi ile mezun oldu. Nabha, kariyerine ilk olarak modellik yaparak başladı ve ardından oyunculuğa başladı. Ayrıca eğitimine Bharatanatyam’da başladı ve okul ve üniversite yıllarında çeşitli dans yarışmalarına katıldı.

Doğum tarihi

11 Aralık 1995

Doğum Yeri

Sringeri, Karnataka, Hindistan

Meslek

Oyuncu ve Model

Kariyer

  • Oyunculuk kariyerine Karnataka’daki çeşitli performans merkezlerinde 100 günden fazla süren Vajrakaya filminde Shiva Rajkumar ile 19 yaşında başladı. Nabha, iki eleştirmen ve kalabalıktan genel bir değerlendirme aldı ve eleştirmenler Nabha’nın performansını övdü.

 

  • İlk filmindeki performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu – Kannada Filmfare Ödülü’ne aday gösterildi.

 

  • 2017’de Lee filminde Sumanth Shailendra ile birlikte rol aldı. Aynı yıl Saheba filmine olağanüstü bir Melodi ekledi.

 

  • Nabha, Telugu filmindeki ilk çıkışını 2018’de Nannu Dochukunduvate’de Sudheer Babu’nun karşısında yaptı. Deccan Chronicle’ın yazarı, “Film, canlı bir tel olan ve kesinlikle herkesin dikkatini çeken Nabha için mükemmel bir sevk aracıdır” dedi.

 

  • 2019’da, teslimatta adil ankete açılan ve sinema dünyasında bir iş başarısına dönüşen iSmart Shankar’da Ram Pothineni’nin karşısında yer alıyor.

 

Nabha Natesh’in Boyu, Kilosu

Boyu

165 cm

Kilosu

58 Kilo

Göz rengi

Siyah

Nabha Natesh’in Ailesi

Nabha bekar vebir ilişkisi bulunmamaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.