İrem Derici Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

İrem Derici Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

O Ses Türkiye yarışmasının ardından kendini gösteren bir isim olan Ünlü Şarkıcı İrem Derici kimdir nereli kaç yaşında? hayatı.

İrem Derici Kimdir Biyografisi

İrem Derici 21 Mart 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Boyu 1.77 cmdir.Babasının ismi Hulusi, Annesinin ismi ise Jale’dir.Minik yaşlarda org çalan Şarkıcı o 5 yaşına geldiğinde anne ile babası ayrıldı.Lise öğrenimini Işık Lisesini bitirerek tamamladıktan sonra 16 yaşında Burun Ameliyatı yaşadı.16 yaşını doldurduktan bir süre sonra Beyoğlu Kulüplerinde Monopop isimli grup ile beraber şarkılar söylemeye başladı.

Lise’nin ardından bir yandanda Üniversite okuyan Sanatçı mezuniyetinin ardından Babasının çalışmış olduğu Reklam Ajansında toplam 8 ay kadar çalışma fırsatı buldu.Reklamcılık sonrası O Ses Türkiye yarışmasına katıldı.Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu O Ses Türkiye yarışmasında yarı finale kadar geldi sonra elendi.Bu yarışmaya katılması onun Müziğe girişinin bir nevi kapılarını açmış oldu.Hem başarılı bir şekilde o kadar kişi arasında yarı finale kadar geldi hemde Sesini tüm Türkiye’ye duyurmuş oldu.

irem-derici-biyografisi

İrem Derici O Ses Türkiye yarışmasından elendikten sonra Melih Kibar’ın Bensiz Yapamazsın isimli bestesini söyledi ve çok iyi bir şekilde Müziğe adım attı.2013 tarihinde Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı isimli singleyi çıkardı ve Türkiye’de bu şarkı çok tuttu.Bu şarkıya klipte çeken Şarkıcı söz ile müziği Sezen Aksu’dan almıştır.

2014 tarihinin ilk zamanlarında Neredesin Sen isimli bir parça daha çıkardı.Onun çok çıkış yapıp Müzik sektöründe üstlere tırmanmasında ise 15 Nisan 2014 tarihindeki Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkı olmuştur.Bu şarkı sunulduğu günden beri her platformda en çok dinlenen şarkılar arasına girmiştir.

15 Nisan 2014 tarihinde çıkardığı bu parça özellikle Düğünlerde çok çalınmaya başladı.Aynı yıl içersinde Altın Kelebek Ödülleri ve En iyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü aldı.

Çıkardığı Albümler

2012 – Bensiz Yapamazsın
2013 – Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı
2013 – İki
2014 – Neredesin Sen
2014 – Kalbimin Tek Sahibine
2014 – Üç
2017 – Tek Taş
2018 – Hadi Gel

İrem Derici evli mi? Evet kendisi Aranjör olan Rıza Esendemir ile 13 Eylül 2014 tarihinde evlenmiştir.

İrem Derici Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (14 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Sewgili İrem hn.
  İrem derici ile eğlenmene bak olağanüstü mükemmel olmuş. Hayran bıraktınız. Acun ılıcalı sizi nasıl değerlendirmedi hayret.

 2. irem abla senin sesin çok güzel biliyormusun bana okulda irem derici diyorlar senin söylediğin şarkıları çok seviyorum .seni çok seviyorum irem abla

 3. Sesinize bayiliyom.Bütün şarkılarınızı dinliyorum ve gerçektende çok iyi bir sesiniz var İrem

 4. Şarkılarını çok beğeniyorum gerçekten sesi çok güzel hep dinliyorum irem dericiyi

 5. İrem abla seni çok ama çok seviyorum senin fanın ve hayranınım biyan önce mersine gelip konser vermeni çok istiyorum

 6. İrem abla seni çok seviyorum keşke seni görebilsem şarkıların çok güzel gerçektende

 7. İrem hanım sizin hayranınızım en kısa zamanda Sinop/Boyabat’a gelmenizi ve konser vermenizi istiyorum 🙂

 8. Seni çok seviyorum öyle böyle değil sevgimi sana aciklayamicak kadar seviyorum benim için dünyanın en iyi sanatcısisin senden başka bir şarkıcı dinlemiyorum odam senin posterlerinle dolu bu anlatiklaraim daha sana olan sevginin bir kısmı telefonum senin sarkilarinla dolu seni okadar çok gormek istiyorum ki en büyük hayalim seni gorebilmek facebook a sadece senin fotoğraflarını gormek için giriyorum şarkılarının hepsini ezbere biliyorum televizyona çıkınca cildiriyorum yutube den hep videolarını izliyorum

 9. ben sizi çok seviyorum en büyük hayranınızım hiç bir konserinizi kaçırmadım yurt içi dışında sizi çok seviyorum en kısa zamanda sizinle tanışmak isterim sizi cidden çok seviyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın