Ezgi Eyüboğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Ezgi Eyüboğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Adı Mutluluk dizisi 23 Haziran’da Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başladı.Dizinin başrol oyuncularından biri olan Ezgi Eyüboğlu kimdir kaç yaşında nereli? hakkında sizlere bilgi vereceğiz.Adı Mutluluk Dizisi Kumsal Kimdir gerçek adı ne? bütün cevaplar makalemiz içersinde.

Ezgi Eyüboğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Bambaşka bir dizi ile ekranlara gelecek olan güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu kimdir Oyuncu 15 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Kendisinin başka kardeşi bulunmuyor.Babasının mesleği Bankacılık, annesinin mesleği ise Öğretmenliktir.Üniversite hayatını İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü okuyarak bitirdi.Bu Üniversiteden sonra kendisi Master yapmıştır.Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mastır’ını tamamladı.Üniversite okuduğu zamanlar okuldaki Tiyatro Kulübüne giriş yaptı.Bir yandan Tiyatro ile ilgilenirken bir yandan ise Ajansa kaydını yaptırdı.Boyu 1.65’dir.

Ezgi Eyüboğlu 2007 tarihinle beraber artık Modellik yapmaya başladı ve defilelere çıktı.Hemde profesyonel olarak oyunculuk yaparak dizilerde oynadı.2012 tarihindeki Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun karakterini canlandırmıştır.2012 yılındaki bu dizinin ardından Ulan İstanbul isimli dizide Ada karakteri ile sevenlerinin karşısında oldu.Bu dizide Uğur Polat, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun gibi isimler vardı.

mutluluk-kumsal-biyografisi

Tiyatro’yu dizi oyuncusu olsada hiçbir zaman kenarı itmeyen oyuncu 2014 tarihinde Ayrılık isimli 2 kişilik tiyatroda oynamıştır.

Ezgi Eyüboğlu Oynadığı Dizi ve Filmler

2015 – Adı Mutluluk (Kumsal)
2014 – Ulan İstanbul (Ada)
2014 – Yasak
2013-2014 – İntikam
2012 – Yalan Dünya – 27. bölüm
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2011 – Kutsal Damacana: Dracoola
2011 – Kalbim Seni Seçti
2010 – Ateşe Yürümek
2008 – Arka Sokaklar
2007 – Senin Uğruna

Yeni dizisi olan Adı Mutluluk Dizisinde Kumsal karakterini canlandıracak oyuncu hangi rol ile karşımıza çıkacak? diziyi takip ederek bütün bunları öğrenebiliriz.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın