Selçuk Balcı Kimdir?

Selçuk Balcı Kimdir?

Son yıllarda söylemiş olduğu bazı şarkılar ve çıkardığı albümlerle Karadenizli şarkıcılar arasında adından sıkça söz ettiren Selçuk Balcı ilgili detaylı biyografiye bu konumuzda ulaşabilirsiniz.

Selçuk Balcı Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

4 Temmuz 1988 tarihinde Rize Çayeli’de hayata merhaba diyen Selçuk Balcı, ilkokul eğitimine memleketi olan Çayeli’de başlamış ardından ise ailesi ile beraber Ankara’ya göç ederek buraya yerleşmiştir.Ortaokula Ankara’da başlayan ünlü şarkıcı, uzun yıllar bağlama çalmış ardından da kemençe çalmasını öğrenerek kemençe çalmaya başlamıştır.

2011 yılında ilk albümü olan “Patika” isimli albümü çıkartmış olan ünlü sanatçı, 2013 tarihinde ise “Mila” adını vermiş olduğu 2. albümünü piyasaya sunmuştur.Sanatçı, bu iki albümüde Kalan Müzik firmasından çıkartmıştır.

İkinci albümü sonrası yaklaşık 3 yıl boyunca hiç albüm çıkartmamış olan Karadenizli şarkıcı, 2016 tarihinde “Felamur” isimli bir albüm daha çıkarmıştır.Bu albüm sanatçının çıkardığı 3. albüm olmuştur.

Çıkardığı albümler dışında çeşitli tekli parçalarda çıkartmış olan isim “Ayrılamam” isimli şarkıyı çok güzel seslendirmiştir.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın