Kenan Yıldız kimdir, nereli, Kenan Yıldız kaç yaşında, Kenan Yıldız boyu, kilosu kaç, Kenan Yıldız kariyeri, hangi takımda oynuyor?

Kenan Yıldız Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç?

The Guardian gazetesinin yaptığı en yetenekli 60 genç futbolcu listesinde yer alan Kenan Yıldız kimdir, nereli, Kenan Yıldız kaç yaşında, Kenan Yıldız boyu, kilosu kaç, Kenan Yıldız kariyeri, hangi takımda oynuyor? İşte Kenan Yıldız hakkında detaylar.

Kenan Yıldız Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kenan Yıldız 4 Mayıs 2005 tarihinde Almanya’nın Regensburg şehrinde dünyaya gelmiştir. Kenan Yıldız orta saha pozisyonunda oynamaktadır. Juventus forması giymektedir. Türkiye’yi alt yaş millî kategoride temsil etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Jahn Regensburg’un akademisinde futbola başladı. İki yıl boyunca Jahn Regensburg altyapısında oynadı. Ardından Bayern Münih ile anlaştı. Alt yaş kategorilerinde takım kaptanlığı yaptı ve Bayern Münih 19 Yaş Altı takıma kadar yükseldi. 12 Temmuz 2022 tarihinde Juventus ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Kenan Yıldız Boyu Kaç?

Kenan Yıldız 1.85 boyundadır.

Kenan Yıldız Kariyeri

  • 2011-2012 Jahn Regensburg
  • 2012-2022 Bayern Munich
  • 2022– Juventus

Kenan Yıldız hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.