Kennya Kinda Esther Cordner kimdir, nereli, Kennya Kinda Esther Cordner kaç yaşında, Kennya Kinda Esther Cordner kariyeri

Kennya Kinda Esther Cordner Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fenerbahçe Kadın Futbol Takımının oyuncusu Kennya Kinda Esther Cordner kimdir, nereli, Kennya Kinda Esther Cordner kaç yaşında, Kennya Kinda Esther Cordner kariyeri gibi bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kennya Kinda Esther Cordner Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kennya Kinda Esther Cordner 11 Kasım 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kennya Kinda Esther Cordner’in doğum yeri Speyside , Trinidad ve Tobago’dur. Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde bulunan özel bir üniversite olan Young Harris College’a gitti.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Northampton Laurels FC, Kvarnsvedens IK, Brisbane Roar FC, San Juan Jabloteh FC, Seattle Reign Reserves, Seattle Reign FC, Seattle Sounders Women, FC Dallas Women, Sportivo Limpeño ve IL Sandviken gibi takımlarda oynadı. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı 17 Kasım 2021 tarihinde Trinidad ve Tobagolu golcü oyuncu Kennya Kinda Esther Cordner’i kadrosuna dahil etti.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.