Shameeka Fishley kimdir, nereli, Shameeka Fishley kaç yaşında, Shameeka Fishley'in kariyeri, Shameeka Fishley hangi pozisyonda oynuyor

Shameeka Fishley Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri?

Fenerbahçe kadın futbolcularından Shameeka Fishley kimdir, nereli, Shameeka Fishley kaç yaşında, Shameeka Fishley’in kariyeri, Shameeka Fishley hangi pozisyonda oynuyor gibi bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Shameeka Fishley Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Shameeka Fishley 19 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. 12 Kasım 2021 tarihinde Fenerbahçe Kadın Futbol Takımımız kadrosuna İngiliz golcü oyuncu Shameeka Fishley’i kattı. Forvet pozsiyonunda oynamaktadır. 21 numaralı formayı giymektedir. UMF Sindri Höfn, ASD CF Bardolino, ÍB Vestmannaeyja, AC Reggiana Femmin, UMF Stjarnan ve Logrono gibi takımlarda oynadı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Shameeka Fishley Instagram Hesabı

instagram.com/meeeksf

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.