Nilüfer Baş Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Nilüfer Baş Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Başta kitaplar olmak üzere çok sayıda dizi ve film ile ilgili izlenimlerini aktaran ünlü Youtuber Nilüfer Baş ile ilgili biyografiyi incelemek ister misiniz? işte ünlü Youtuber’ın hayatı.

Nilüfer Baş Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

14 Aralık 1992 tarihinde Rize’nin İkizdere ilçesinde doğan Nilüfer Baş, 4 kardeş içerisinde en küçük olanıdır.6 aylıkken ailesinin Ankara’ya göç etmesiyle birlikte o günden itibaren Ankara’da yaşayan ünlü Youtuber, liseye kadar olan tüm okul hayatında hep okul birinciliği elde etmiştir.

Liseden sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okumuş olan isim, ardından ise ODTÜ’de Yüksek Lisans yapmıştır.kimdirkim.com 9 yaşındayken “Harry Potter” okumaya başlamış olan ünlü Youtuber, sadece kitaplar ile sınırlı kalmamış aynı zamanda tüm filmlerine de gitmiştir.

visum china
visum china

Güzel Youtuber, lisedeyken tiyatro topluluğu içerisinde yer almış ve 6 arkadaşı ile birlikte okulda doğaçlama tiyatro gösterileri yapmıştır.Oyunculuk yeteneğide bulunan güzel isim, bu yeteneğini de oynamış olduğu “Elidor” reklamı ile göstermiştir.

En büyük hayali Tüm Dünyayı gezmek olan ünlü isim, hayvanlardan ise en çok köpek ve filleri seviyor.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.