Nilüfer Baş Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Nilüfer Baş Kimdir?

Başta kitaplar olmak üzere çok sayıda dizi ve film ile ilgili izlenimlerini aktaran ünlü Youtuber Nilüfer Baş ile ilgili biyografiyi incelemek ister misiniz? işte ünlü Youtuber’ın hayatı.

Nilüfer Baş Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

14 Aralık 1992 tarihinde Rize’nin İkizdere ilçesinde doğan Nilüfer Baş, 4 kardeş içerisinde en küçük olanıdır.6 aylıkken ailesinin Ankara’ya göç etmesiyle birlikte o günden itibaren Ankara’da yaşayan ünlü Youtuber, liseye kadar olan tüm okul hayatında hep okul birinciliği elde etmiştir.

Liseden sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okumuş olan isim, ardından ise ODTÜ’de Yüksek Lisans yapmıştır.kimdirkim.com 9 yaşındayken “Harry Potter” okumaya başlamış olan ünlü Youtuber, sadece kitaplar ile sınırlı kalmamış aynı zamanda tüm filmlerine de gitmiştir.

Güzel Youtuber, lisedeyken tiyatro topluluğu içerisinde yer almış ve 6 arkadaşı ile birlikte okulda doğaçlama tiyatro gösterileri yapmıştır.Oyunculuk yeteneğide bulunan güzel isim, bu yeteneğini de oynamış olduğu “Elidor” reklamı ile göstermiştir.

En büyük hayali Tüm Dünyayı gezmek olan ünlü isim, hayvanlardan ise en çok köpek ve filleri seviyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir