Öykü Karayel Kimdir Biyografisi Yaşı Kaç?

Öykü Karayel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kanal D televizyonunda Kuzey Güney adındaki yapımda Cemre karakterini oynayarak ünlenmiş Öykü Karayel kimdir kaç yaşında nereli? biyografisi.

Öykü Karayel Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Öykü Karayel 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya merhaba demiş bir oyuncudur.Kendisinin Ezgi adında bir ikiz kardeşi bulunmaktadır.Liseyi Çemberlitaş Kız Lisesi’nde bitirmiş lisenin son senelerinde Kenter Tiyatrosuna yazılmıştır.2007 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazandı.Konservatuar yıllarında 5 ay süresince Londra’da tiyatro eğitimi gördü.Boyunun ölçüsü 1.60, kilosu ise 49-50’dir.

Tiyatro oyunculuğunda ilk başarısını Güzel Şeyler Bizim Tarafta adındaki oyunda gerçekleştirmiştir.Bu oyunda Ayşe karakterini canlandırmış ve ardından Birkaç farklı tiyatro ile ilgilenen birliklerden ödül almıştır.

2011 tarihinde başlayan Kuzey Güney dizisi onun oyunculuğunda çok önemli bir adım olmuştur.Dizide rol performansı ile herkes tarafından beğenilmiştir.Ünlü Oyuncu oyunculuk dışında su altı dalış Sertifikasına sahip uzman kişidir.

Ünlü oyuncunun Twitter ve İnstagram hesapları bulunmaktadır.İnstagram hesabını twitter hesabına göre çok daha fazla kullanmaktadır.

En son Muhteşem İkili dizisinin kadrosuna dahil olan oyuncu dizinin 4 başrol oyuncusu arasındadır.

Öykü Karayel Oynadığı Diziler ve Tiyatrolar

2011 – Güzel Şeyler Bizim Tarafta(Ayşe)
2011-2013 – Kuzey Güney(Cemre)
2014 – Katil Joe(Dottie Smith)
2014-2015 – Kara Para Aşk(İpek)
2015 – Bulantı (Sinema)
2016 – Toz (Sinema)
2016 – Son Destan
2017 – Kalp Atışı (Eylül)
2017 – İse Yarar Bir Sey (Sinema)
2018 – Muhtesem İkili

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.