Özge Sezince Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özge Sezince Kimdir?

Bir çok yeteneğe sahip olan bir dönemde sunuculuk yapmış ardından oyunculuğu daha çok benimseyerek bu yolda ilerlemeye karar vermiş, dizi ve film oyuncusu olan Özge Sezince kimdir? detayları biyografimizle beraber sizlerle.

Özge Sezince Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Özge Sezince, 08.10.1986’lı olan ve bir çok ünlüye ev sahipliği yapan İstanbul ilimizde hayata gözlerini açmıştır.Oyuncu bu zamana kadar başta tiyatro olmak üzere reklamlar, diziler ve filmlerde rol almıştır.Liseyi Grafik ile ilgili bölümde okuyarak bitirmiş ardından ise Üniversite tercihlerinde Marmara Üniversitesini seçerek buradan mezun olmuştur.

Ekranlarda gözükmesi ilk olarak sunuculuk ile gerçekleşmiştir.Ardından ise Ekol Drama’ya yazılmış ve burada bir süre kadar oyunculuk dersleri almıştır.Bu oyunculuk dersleri neticesinde reklamlarla beraber dizilerde oynamaya başlamıştır.

Her Şey Dahil adındaki yarışmaya katılan oyuncu bu yarışmanın ardından dizilerden teklifler almıştır.Bu diziler arasında bazılarını değerlendirip oynamış ve ünlü bir isim olmuştur.Oyuncu ilk olarak Kış Masalı dizisinde rol almış ardından ise Halil İbrahim Sofrası dizisinde oynamıştır.

Bu dizilerin ardından toplam 2 sezon boyunca Suskunlar adındaki dizide rol alan oyuncu bu dizide oldukça fazla sevilmiş ve hayran kitlesini arttırmıştır.Sonrasında Stv televizyonunda yer almış olan Osmanlı’da Derin Devlet adındaki dizide oynamıştır.

Dizi dışında iki tane reklamda izlemiş olduğumuz oyuncunun yer aldığı reklamlar tanınan bir marka olan Defacto ve 11888 reklamıdır.

ozge-sezince-biyografisi

Özge Sezince Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Kış Masalı
2010 – Halıl Ibrahım Sofrası
2012 – Suskunlar
2013 – Osmanlı’da Derin Devlet
2013 – Gonul Hırsızı
2014 – Emanet
2016 – Bana Normal Aktiveler (Film)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında
2016 – Yolsuzlar Çetesi (Film)
2017 – Yildizlar Sahidim

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.