Şebnem Sunar Küçük Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Şebnem Sunar Küçük Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Atv televizyonunun kurulduğu tarihten itibaren hiç ara vermeden Haberleri sunan ve yaklaşık olarak 22-23 senedir Atv’de görev yapan ünlü sunucularımızdan Şebnem Sunar Küçük kimdir kaç yaşında nereli? sizlerin merak ettiği en önemli soruların cevaplarınla beraber özenle hazırlamış olduğumuz en güncel özgeçmişi.

Şebnem Sunar Küçük Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Şebnem Sunar Küçük, 06.01.1972 doğum tarihli İzmirli bir sunucumuzdur.İzmir’de çocukluk ile gençlik döneminin bir kısmını yaşamasının ardından İstanbul’a ailesinle beraber taşınmış ve İstanbul’da liseyi bitirmiştir.

Ünlü sunucu lisenin ardından Üniversite amacıyla Amerika’ya gitmiş ve burada eğitim almıştır.Eğitim hayatını sunuculuk yapmaya başlamasınla beraber bir süre kadar ara vermiş ve kendi istemiş olduğu bu sunuculukta ilerlemeye karar vermiştir.

Atv’de görev almaya başladığı ilk zamanlarda Saat başında yer alan 5-10 dklık haberleri sunmaya başlamış ardından ise Ana Haber bülteni sunuculuğunu kendisi devir almıştır.Çok genç yaştayken evlenmiş olan sunucu ayrıca o genç yaşlarında bir çocuk sahibi olmuştur.Hayatının en önemlilik mutluklarını Eşi ve kızı olarak gören sunucu bu zamana kadar Türk Televizyonlarında bu kadar uzunca süredir haber sürme başarısı gösteren enderen isimlerden biri.

visum china
visum china

Çalışmanın cok önemli olduğunu belirtmiş olan sunucu çalıştığı zaman insanın bir şekilde arkasından başarının gelebileceğini söylüyor.Başarıyla beraber zamanla güveninde geldiğini söyleyen sunucu bunun katılmış olduğu konferanslarda gayet iyi görebiliyor.

sebnem-sunar-kucuk-biyografi

Sunucunun evli mi?, bekar mı? olduğunu merak edenler olabilir bu nedenle hemen açıklayalım Sunucu evlidir.1995 senesinde evlenmiş olan sunucunun eşinin ismi Mehmet Küçük beyfendidir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir