Turabi Çamkıran Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Turabi Çamkıran Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en fazla izleyiciyi ekranda tutmayı başaran önemli yarışma programlarından biri olan Survivor yarışmasında 2014 tarihinde birincilik elde etmiş ünlü isim Turabi Çamkıran kimdir kaç yaşında boyu kaç? kısa bir bilginin ardından ünlü isim ile ilgili yazmış olduğumuz biyografiye geçelim.

Turabi Çamkıran Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Turabi Çamkıran, 10.03.1987 tarihinde Akdeniz’in güzel illerinden Mersin’de doğmuş bir kişidir.Küçüklüğü Mersin’in ilçesi olan Erdemli’de geçmiştir.İlkokul’dan Üniversiteyi bitirene kadar olan uzun bir süreç içerisinde her zaman Mersin’de yaşadı.Lise eğitiminle beraber Dans etmeye başlamış olan isim ardından ise Üniversite tercihini Güzel Sanatlar bölümünü tercih ederek tamamlamıştır.Boyu 1.80’dir.

Sadece Danslarla ilgilenmeyen ünlü kişi aynı zamanda Küçüklüğünden beri Dövüşle ilgili spor dallarınla ilgilendi.Dövüş Sporuyla ilgilenirken bir gün mücadele etmiş olduğu kişiye yenilmiş ve bu yenilginin ardından bu sporu daha kapsamlı bir şekilde öğrenmek için Tayland’a gitmiştir.Buraya gitmesinden sonra kabiliyetlerini iyice arttırmaya başlayıp bazı maçlara çıktı.Çıkmış olduğu maçlar sadece gösteri amaçlı maçlar olduğu için katılmış olduğu dövüşlerde bir miktar para aldı.

visum china
visum china

İlk defa 2008’de girmiş olduğu yarışmayla beraber medyada gözükmeye başlayan isim katılmış olduğu yarışmanın altın haftasında elenmiş ve 3. olmuştur.2013’de ise Yetenek Sizsiniz Türkiye adındaki Türkiye ve Dünya çapında ses getiren önemli yarışmada yer almıştır.

Turabi Çamkıran çok sayıda sanatçının şarkılarına çekmiş olduğu kliplerde bulunmuştur.Bu klipler içerisinde rol alan isim ayrıca önemli firmalar tarafından düzenlenmiş etkinliklere katılarak dans etmiştir.

2014’de gerçekleşen Survivor yarışmasına girmesinle beraber hayatında ciddi değişiklik elde etmiştir.Ünlüler takımınla beraber Gönüllüler takımının mücadele ettiği Survivor yarışmasının Gönüllüler takımında yer almıştır.Bu yarışmanın sonucunda Survivor Birincisi olmuştur.

Oyunculukta yapan ünlü isim ilk olarak Sabit Kanca 2 adındaki sinemada oynamış ardından ise 2015-2016 tarihlerinde Kertenkele dizisinde yer almıştır.

turabi-camkiran-biyografisi

Turabi Çamkıran Oynadığı Diziler ve Filmler

2014 – Sabit Kanca 2 (Film)
2015 – Kertenkele
2017 – Ketenpere (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.