Şansal Büyüka Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Şansal Büyüka Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Önce onu Show tv ekranlarında tanıdık daha sonra ise Lig Tv kanalınla beraber Türkiye’nin Spor konusunda en başarılı isimlerden biri halinde geldi.Evet kimden bahsettiğimi çok iyi biliyorsunuz.Sizlere bu yazımızda Şansal Büyüka kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi hakkında bilgi vereceğiz.

Şansal Büyüka Kimdir Hayatı

Şansal Büyüka, 8 Ocak 1947 tarihinde Sivas’ta doğmuş bir isimdir.Babasının İsmi Ömer’dir.Kızının ismi ise Sine Büyüka’dır.Ntv kanalında çalışmaktadır.Maraton ve Televole gibi Milyonlarca insanın izlediği en önemli programlara imza atmış bir isimdir.

Kendisi Erman Toroğlu ile beraber uzunca yıl Lig Tv ekranlarında yayınlanan Maraton programını sunmuştur.Daha sonra Erman Toroğlu ile yollar ayrılmıştır.Neden yolların ayrıldığına dahil detaylı bir açıklama yapılmamıştır.

Şansal Büyüka, Uzunca bir süre Lig Tv genel Müdürü olarak görev yapmış ve her hafta sonu Maraton programını hem hazırlayıp hem de sunmuştur.Program maçlardan sonra yayına girip hem maçların önemli dakikalarını göstermiş, hem de maçlardaki pozisyonlar Ünlü Hakem tarafından yorumlanmıştır.

Severek takip edilen Maraton programı 2017’de izleyicisiyle son defa buluşmuş ve tamamen bitmiştir.Ayrıca programın bitmesiyle beraber bir çok kişi BeIN Sports kanalınla iletişime geçerek programın tekrar yayınlanmasını talep etmişlerdir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın