Avukat Sevdagül Tunçer'in hayatı, biyografisi, Avukat Sevdagül Tunçer kimdir, kaç yaşında, nereli?

Avukat Sevdagül Tunçer Kimdir? Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Zafer Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Avukat Sevdagül Tunçer’in hayatı, biyografisi, Avukat Sevdagül Tunçer kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Avukat Sevdagül Tunçer hakkında detaylar.

Sevdagül Tunçer Kimdir?

Sevdagül Tunçer Isparta’nın Yalvaç ilçesinde 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Avukat ve Zafer Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı’dır. Aile, iş, ticaret ve ceza hukuku üzerine İstanbul’da mesleğini yapmaktadır.

Sevdagül Tunçer’in Eğitim Hayatı

Sevdagül Tunçer yatılı olarak Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde okumuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır.

Sevdagül Tunçer’in Siyasi Kariyeri

Sevdagül Tunçer Zafer Partisi’nin kurucuları arasında yer almaktadır. Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcülüğü görevini yürütmektedir.

Sevdagül Tunçer Kaç Yaşında, Doğum Tarihi Nedir?

Sevdagül Tunçer 1992 yılında doğmuştur.

Sevdagül Tunçer Nereli?

Sevdagül Tunçer Isparta, Yalvaçlı’dır.

Sevdagül Tunçer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir