Tolga Zengin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Tolga Zengin Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Adından her zaman çok söz ettiren Türkiye’de sayılı iyi kalecilerden biri olan Tolga Zengin kimdir? biyografisi.

Tolga Zengin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Tolga Zengin, 10 Ekim 1983 tarihinde doğmuştur.Artvin’in şirin ilçesi Hopa doğumludur.Kendisi Trabzon’da amatör olarak futbola başlamıştır.1998 tarihinde ise Trabzonspor’un altyapısına yazılmış ve forma giymeyi başarmıştır.2003 tarihine kadar Trabzonspor’un paf takımında forma giyme şansı bulan isim, ardından A takıma yükselmiştir.A Takıma yükselmiş olduğu yıl yeterli performansı göstermediği için tekrar PAF Takıma gönderilmiştir.A takımda oynadığı ilk maç 2 Ekim 2005 tarihinde Galatasaray maçıdır.Bu maç Galatasaray’ın 4-1 üstünlüğünle bitmiştir.

Bu maçın ardından 5 Şubat 2006 tarihine kadar tekrar kendisine görev verilmedi.O tarihte oynanan Ankaragücü maçında tekrar forma şansı buldu ve o maçta Trabzonspor, Ankaragücü’nü 2-1 yendi.2006-2007 sezonu boyunda 18 maçta forma giydi.

visum china
visum china

2008-2009 sezonu itibariyle Trabzonspor’un kaleci olan Tony Sylva Lisans problemleri nedeniyle Trabzon’a gelememiş, o nedenle Kaleye kendisi geçmiştir.7. Haftaya kadar başarılı bir grafik çizmiş olsada Galatasaray’dan 3 gol yemiş ve tekrar yedeğe alınmıştır.2. kaleci olarak uzunca bir süre kenarda durmuş olan isim, Trabzonspor’un 1. kalecisi Tony Slyva’nın sakatlanmasıyla tekrar forma şansı bulmuştur.

2011 tarihinden itibaren Kaleyi devrealan ünlü Kaleci özellikle Şapiyonlar Ligi maçlarında harika bir performans sergilemiştir.Milli takıma kadar çağrılmıştır.

2014 tarihinde Beşiktaş Kulubüne transfer olan sporcu halen Beşiktaş takımının kalecisidir.

Tolga Zengin Evli mi? Evet kendisi evlidir.Eşinin ismi Ece Saraçtır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.