Vin Diesel kimdir, Vin Diesel nereli, Vin Diesel'in hayatı, biyografisi, Vin Diesel kaç yaşında, Vin Diesel boyu, kilosu kaç?

Vin Diesel Kimdir? Vin Diesel Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

“Hızlı ve Öfkeli” serisindeki Dominic Toretto karakteri ile tanınan Vin Diesel kimdir, Vin Diesel nereli, Vin Diesel’in hayatı, biyografisi, Vin Diesel kaç yaşında, Vin Diesel boyu, kilosu kaç? İşte Vin Diesel hakkında detaylar.

Vin Diesel Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Diesel, aslında Mark Sinclair adıyla 18 Temmuz 1967’de Alameda County, Kaliforniya’da doğdu. Annesi de burada doğmuş olmasına rağmen daha sonra New York’a taşındı. Diesel, ikiz kardeşi Paul ile birlikte büyüdü. Annesi Delora Sherleen Vincent bir astrologdur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Vin Diesel kimdir, Vin Diesel nereli, Vin Diesel'in hayatı, biyografisi, Vin Diesel kaç yaşında, Vin Diesel boyu, kilosu kaç?

Diesel’in kariyeri 1990’ların ortalarında başladı. “Boiler Room” ve “Saving Private Ryan” gibi filmlerde yan rollerle tanınmaya başladı. Ancak gerçek çıkışını 2001 yılında “Hızlı ve Öfkeli” serisindeki Dominic Toretto karakterini canlandırmasıyla yaptı. Bu rol onu uluslararası bir yıldız haline getirdi. Diesel, Toretto karakterini daha sonra “Hızlı ve Öfkeli” serisinin diğer filmlerinde de sürdürdü ve aynı zamanda “xXx” serisindeki Xander Cage karakteriyle de tanındı.

Vin Diesel, aksiyon filmlerindeki performanslarıyla tanınan ve güçlü, karizmatik karakterleri canlandırmada yetenekli bir aktördür. Aynı zamanda yapımcı ve yönetmen olarak da çalışmaktadır.

Vin Diesel Özel Hayatı

Özel hayatıyla ilgili olarak, Diesel oldukça özel bir kişilik olduğundan detayları hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. 2007 yılından bu yana, Paloma Jimenez ile ilişkisi vardır ve çiftin üç çocuğu vardır.

Vin Diesel Boyu, Kilosu Kaç?

Vin Diesel 1.82 metre boyunda ve 102 kilo ağırlığındadır.

Vin Diesel Burcu Nedir?

Vin Diesel yengeç burcudur.

Vin Diesel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir