Yasemin Ecem Anagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, Yasemin Ecem Anagöz boyu, kilosu kaç

Yasemin Ecem Anagöz Kimdir?

Okçu Yasemin Ecem Anagöz ile ilgili merak edilenler. Yasemin Ecem Anagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, Yasemin Ecem Anagöz boyu, kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yasemin Ecem Anagöz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yasemin Ecem Anagöz kaç yaşında? Yasemin Ecem Anagöz 14 Ekim 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yasemin Ecem Anagöz’ün doğum yeri İzmir’dir. Yasemin Ecem Anagöz kariyerini İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nde devam ettirmektedir.

Yasemin Ecem Anagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, Yasemin Ecem Anagöz boyu, kilosu kaç

Yasemin Ecem Anagöz, Bakü’de olan ilk Avrupa Oyunları’nda ülkemizi temsil etti. Sıralama turunu 642 puanla 13. sırada tamamladı. Yasemin Ecem Anagöz sırasıyla Norveçli, Beyaz Rus ve Gürcü rakiplerini geçen sporcu, çeyrek finalde eşleştiği Yunan Evangelia Psarra’ya kaybederek elendi. Yasemin Ecem Anagöz, Nottingham’daki Avrupa elemelerindeki performansıyla 2016 Yaz Olimpiyatları’na katılım hakkı kazandı. İlk turda Polonyalı rakibi Karina Lipiarska’yı 5-5 berabere biten maç sonrası tek ok tie-break’i ile geçen Anagöz, Son 32’ye kaldı. Bu turda karşılaştığı Meksikalı Alejandra Valencia’yla yine 5-5’lik beraberlik oluştu ancak bu kez tie-break sonucu kaybederek olimpiyatlardan elendi.

Yasemin Ecem Anagöz Boyu Kaç?

Yasemin Ecem Anagöz’ün boyu 1.65’tir.

Yasemin Ecem Anagöz Kaç Kilo?

Yasemin Ecem Anagöz 70 kilodur.

Yasemin Ecem Anagöz ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.