Aslı Sümen kimdir, kaç yaşında, nereli, Aslı Sümen boyu, kilosu kaç, Baht Oyunu Tuğçe kimdir

Aslı Sümen Kimdir?

Baht Oyunu dizisinin Tuğçe’si Aslı Sümen ile ilgili merak edilenler. Aslı Sümen kimdir, kaç yaşında, nereli, Aslı Sümen boyu, kilosu kaç, Baht Oyunu Tuğçe kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Aslı Sümen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aslı Sümen 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Aslı Sümen’in doğum yeri Mersin’dir. Aslı Sümen üniversite eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdaresi Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Aslı Sümen Miss Turkey 2017 birincisidir.

Aslı Sümen kimdir, kaç yaşında, nereli, Aslı Sümen boyu, kilosu kaç, Baht Oyunu Tuğçe kimdir

 

Aslı Sümen mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır. 18 Kasım 2017 tarihinde Çin’de düzenlenen “Miss World” yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Aslı Sümen, ODTÜ’ te Eşli Danslar Topluluğu’nda yarışarak üniversitesini temsil etmiştir. Aslı Sümen 2021 yılında Baht Oyunu dizisinde Tuğçe’si olarak ekranlara gelmektedir. Bu dizide Cemre Baysel, Hande Subaşı, Aytaç Şaşmaz ve İdris Nebi Taşkan gibi başarılı oyuncularla birlikte yer almaktadır.

Aslı Sümen kimdir, kaç yaşında, nereli, Aslı Sümen boyu, kilosu kaç, Baht Oyunu Tuğçe kimdir

Aslı Sümen Boyu Kaç?

Aslı Sümen’in boyu 1.72’dir.

Aslı Sümen Kaç Kilo?

Aslı Sümen 53 kilodur.

Baht Oyunu Tuğçe Dikman Kimdir?

Bora’nın çocukluk arkadaşı, aynı zamanda ortağı… Alımlı, iyi eğitimli, akıllı. İnsanlara hafif yukarıdan bakar. İstediklerini elde edebilmek için entrika yapabilecek bir karakter. Tuğçe, Bora’ya uzun zamandır aşık fakat Bora’nın ulaşılmazlığı ona açılmasını engelliyor.. Aslında şirkete ortak olması da, Bora’nın yakınında olabilmek için… Bütün amacı Bora’nın da kendisine aşık olmasını sağlamak ve onunla evlenmek.

Aslı Sümen Instagram Hesabı

Aslı Sümen’in Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 235 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/asliisumen

Aslı Sümen ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.