Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir, nerelidir, Survivor Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında, Survivor Ardahan Uzkanbaş ne iş yapıyor?

Survivor Ardahan Uzkanbaş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Daha önce Ardahan Uzkanbaş 2020 yılında Survivor yarışmasında gönüllüler kadrosunda yer aldı. Babuş kelimesi ile hafızalara kazındı ve gösterdiği performans ile Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımına dahil oldu. Ardahan Uzkanbaş hayatı, biyografisi merak konusu oldu. İşte Survivor Ardahan Uzkanbaş ile ilgili detaylar. Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir, nerelidir, Survivor Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında, Survivor Ardahan Uzkanbaş ne iş yapıyor?

Survivor Ardahan Uzkanbaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor Ardahan Uzkanbaş 1987 yılında Adana’da dünyaya geldi. Adana’da yaşamını sürdürmeye devam eden Sadık Ardahan Uzkanbaş, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldığı yıllarda askere gitti. Önce Dubai’ye gidip 2 yıl orada kaldı, sonrasında Türkiye’ye dönüşüyle birlikte spora tekrar zaman ayıran Uzkanbaş, Kazakistan’a geçti ve orada da 6 ay bulundu.

Survivor Ardahan Uzkanbaş kimdir, nerelidir, Survivor Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında, Survivor Ardahan Uzkanbaş ne iş yapıyor?

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2020 yılında Survivor yarışmasında katılmıştı ve gönüllüler kadrosunda mücadele etmişti. Gösterdiği performans sonucunda Survivor 2022 All Star kadrosunda dahil oldu.

Survivor Ardahan Uzkanbaş Instagram Hesabı

instagram.com/ardahan_ozkanbas

Ardahan Uzkanbaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.