Aşkım Burçe Tunay kimdir, nerelidir, Aşkım Burçe Tunay kaç yaşında, Aşkım Burçe Tunay boyu kaç, Survivor Aşkım kaç yaşında, Survivor Aşkım kimdir boyu kaç?

Survivor Aşkım Burçe Tunay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Survivor yarışmacılarının hayatları, biyografileri merak edilmektedir. Survivor 2022 All Star yarışmasına Aşkım Burçe Tunay yedeklerden katıldı. Bu yazımızda Aşkım Burçe Tunay ile ilgili detaylara göz attık. Aşkım Burçe Tunay kimdir, nerelidir, Aşkım Burçe Tunay kaç yaşında, Aşkım Burçe Tunay boyu kaç, Survivor Aşkım kaç yaşında, Survivor Aşkım kimdir boyu kaç? İşte Survivor Aşkım Burçe Tunay ile ilgili detaylar.

Aşkım Burçe Tunay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aşkım Burçe Tunay 12 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2006 yılına kadar İstanbul’da yaşamıştır. 2006 yılında ailesi ile beraber Kayseri’ye taşındık. 2007 yılında cimnastik yapmaya başlamıştır. 2010 yılından itibaren ise İstanbul’da yaşamıştır. 2013 yılında milli takım sporcusu oldum. Aşkım Burçe Tunay İstanbul Akademik Cimnastik Spor Kulübü’nün sporcusudur ve 12-13 Ekim 2013 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda I. Seri ve II. Seri’deki başarısı ile Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Aşkım Burçe Tunay kimdir, nerelidir, Aşkım Burçe Tunay kaç yaşında, Aşkım Burçe Tunay boyu kaç, Survivor Aşkım kaç yaşında, Survivor Aşkım kimdir boyu kaç?

visum china
visum china

Aşkım Burçe Tunay Boyu Kaç?

Aşkım Burçe Tunay 1.62 boyundadır.

Aşkım Burçe Tunay Hangi Burç?

Aşkım Burçe Tunay Boğa burcudur.

Aşkım Burçe Tunay Instagram Hesabı

instagram.com/askimburce

Survivor Aşkım Burçe Tunay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

2 Yorum Bırak

  1. Bu sitede aklıma takılan hangi ünlü olursa olsun siteye girip adını aratarak veya meşhur olduğu alanın alt başlıklarından o ünlüye ulaşıp bilgi sahibi oluyorum. Yakından takip ettiğim Survivor’dan tanıdığımız Aşkım Burçe Tunay hakkında da daha çok bilgi sahibi oldum bu sayede.

  2. Aşkım Burçe Tunay ile alakalı bilmediğim bir sürü bilgi sahibi oldum. Bu kadar genç ve tatlı bir kadın kendisini Survivor’da göstermeyi başarabildiğini düşünüyorum ki şuanda yine Survivor’a katıldı ve oyunlar kazanıyor. 162 boyunda olduğunu öğrenince televizyondan bakıldığında daha da küçük görünüyor tabiki oradakiler çok fazla uzun ve televizyon küçük olduğundan dolayı sanırım ve boğa burcu olmasına şaşırmadım çünkü Survivor’da izlediğim kadarıyla çok fazla yemek yemeyi seviyor. Özetleyecek olursak gerçekten başarılı ve kendisini gösterebilen tatlı bir kız, yolu açık olsun 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir