Azra Kohen kimdir, nereli, Azra Kohen'in hayatı, biyografisi, Azra Kohen kaç yaşında?

Azra Kohen Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yazar Azra Kohen hakkında detayları araştırdık. Peki Azra Kohen kimdir, nereli, Azra Kohen’in hayatı, biyografisi, Azra Kohen kaç yaşında? İşte Azra Kohen hakkında detaylar.

Azra Kohen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Azra Sarızeybek Kohen 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olduktan sonra eğitimine Kanada’da Ottawa Üniversitesi’nde ekonomi okuyarak devam etmiştir. 2019 yılında İngiltere Writtle Üniversitesi’nde Onarıcı Tarım okumaya başlamış, tarım eğitimine 2021 yılında taşındığı Amerika’da devam etmiştir.

İlk kitabı olan Fi Akilah mahlası ile yayımlandıktan sonra, ikinci ve üçüncü kitabı Çi ile Pi Akilah Azra Kohen adıyla yayımlandı. Fi, Çi, Pi üçlemesinden sonra 2017 yılında fantastik gerçekçilik türünde Aeden ve 2019 yılında tarih içeriği ile yine best-seller olmayı başaran Gör Beni isimli romanlarını bugün halen (2022) en çok satanlardadır. Fi, Çi, Pi üçlemesiyle İtalyan listesinde 6 numaraya çıkan ilk ve tek Türk yazardır.

2001 yılında Sadok Kohen ile evlenmiştir. 2009 yılında dünyaya gelen bir erkek çocukları vardır.

Azra Kohen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir