Denisa biyografisi
Denisa k,mdir

Denisa Kimdir? Denisa Nereli, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Denisa, Survivor’da yarıştıktan sonra tüm Türkiye’de daha çok tanınmaya başladı. Peki Denisa Gültekin kimdir, Denisa Gültekin’in hayatı, biyografisi, Denisa Gültekin kaç yaşında, Denisa Gültekin nereli, Denisa Gültekin boyu, kilosu kaç? İşte Denisa Gültekin hakkında detaylar.

Denisa Gültekin Kimdir?

Denisa Gültekin 24 Mart 1992 tarihinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. İzmir Güzelbahçe 60.yıl Anadolu Lisesinden mezun oldu. Vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu.

Denisa’nın Eğitim Hayatı

Akdeniz Anadolu Lisesi (Almanca, İngilizce) Dil Bölümü’nden mezunu oldu. İsmail Baha Sürelsan Devlet Konservatuarı’nda tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır.

visum china
visum china

7 yaşında Anadolu Ateşi ile dans hayatı başlayınca da 16 yaşına kadar profesyonel tango/latin dansları ile beraber Devlet Opera ve Balesin’de de balerin olarak bircok oyun ve müzikalde  yer aldı.

Denisa biyografisi
Denisa kimdir

Denisa – Bikini Fitness Milli Sporcusu

Türkiye vücut geliştirme Fitness Fedarasyonu’nun bayanlar Bikini Fitness sikletinde hem Türkiye hem de UA’de yarışarak milli sporcu oldu. İlk madalya ve kupasını 17 yaşında kazandı. 56 kiloda ve 1.68 boyunda ve vücut geliştirme alanında Milli Sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu.

Survivor Denisa

 21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı’nın sunumu ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katıldı. Survivor’da konuşması ve tavırlarıyla farklılığını ortaya koymuştu. Survivor tanıtım videosunda adadaki yılanlardan korkmadığını ifade edmiti. Denisa kendi evinde de yılan ve bukalemun beslediğini söyleyerek ne kadar cesur olduğunu göstermişti.

Survivor Denisa
Survivor Denisa

Denisa Gültekin Boyu Kaç?

Denisa Gültekin 1.68 boyundadır.

Denisa Gültekin Kaç Kilo?

Denisa Gültekin 56 kilodur.

Denisa Gültekin Burcu Nedir?

Denisa Gültekin koç burcudur.

Denisa Gültekin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.